FANDOM


Witaj!

Złoczyńcy Wiki jest społecznością, której celem jest zbudowanie kompletnej bazy informacji na temat wszelkiego rodzaju złoczyńców – tych z gier, seriali, filmów czy książek. Ta wiki powstaje dzięki takim jak Ty – twórz nowe artykuły lub poprawiaj istniejące!

// OSTRZEŻENIE: Ta wiki zawiera spoilery! Czytasz na własne ryzyko.

Poznaj nowych złoczyńców

Przeglądasz złoczyńców z anime: Zobacz więcejOdśwież

Wyróżniony artykuł

Thanos (Marvel Cinematic Universe)

Thanos jest głównym antagonistą w wielu filmach z serii Marvel Cinematic Universe. Jest potężnym wojownikiem, który włada armią Chitauri. Sprzymierzył się z Lokim, a następnie z Ronanem. Wszystko to, aby zdobyć dwa Kamienie Nieskończoności. Jednak obaj go zdradzili i nie wypełnili swych zadań.

Jego głód władzy, mimo że jest już jednym z najbardziej (jeśli nie najbardziej) potężnych istot we wszechświecie, jest oczywisty dzięki jego poszukiwaniom Kamieni Nieskończoności z widocznym celem kontrolowania całego istnienia. Pragnął wykorzystać Tesseract, aby spojrzeć poza znane światy, aby znaleźć większe, które kamień mu odsłoni. Jest także wyjątkowo niebezpieczny, krwiożerczy, sadystyczny i okrutny, znajdując dzieci, które może wychować na morderców i zmusza ich do patrzenia jak morduje ich rodziny. Jest również wyjątkowo onieśmielający, łatwo rzucający strach na tych, którzy są jego sprzymierzeńcami, nawet jeśli posiadają znaczne zdolności i moce. Ronan Oskarżyciel wykazuje widoczne oznaki strachu w jego obecności, a Loki robi to na samą wzmiankę o nim, a także był w stanie dowodzić armią Chitauri bez żadnych zastrzeżeń.


Zajrzyj również

Arrowwersum Bendy Wiki FNaF Wiki Gra o Tron Wiki Marvel Universe Wiki Miraculum Wikia Naruto Wiki Pokemon Wiki Teen Wolf Wiki Xenopedia Yandere Simulator Wikia Call of Duty Wiki SpongeBob Wiki Astronomican Creepypasta Wiki Wiedźmin Wiki Assassin's Creed Wiki Vocaloid Wiki Rayman Wiki Teoria Wiki Bestiariusz Wiki Tokyo Ghoul Wiki


Losowy cytat

Nie służymy nikomu! Jesteśmy istotami nadrzędnymi!
Dalekowie

Dyskusje

Popularne Dyskusje

Ładuję Dyskusje...